RIEBUS KATINAS IR JO VERTINIMAI

 

 

 

Mes visi laikas nuo laiko lankomės kavinėse, restoranuose. Ne visada tos įstaigos mus maloniai nustebina. Tad po vieno tokio apsilankymo ir gimė Riebus katinas. Manau žmonėms malonu sužinoti kur galima skaniai pavalgyti, o kurią vietą geriau apeiti, net neužsukus.

Paklausite kodėl pasivadinau Riebus katinas? Atsakymas paprastas. Katinai ypač švarą mėgstantys gyvūnai, o ir maisto bet kokio jiems neįkiši.

Mėgstu ne tik skaniai valgyti, bet ir gaminti. Tad šalia RIEBUS KATINAS BLOGAS rasite ir mano asmeninių RECEPTŲ. Jie paprasti pasigaminti, bet neprasti...

Tiesa vos nepamiršau SVARBIAUSIO:  noriu padėkoti garsiai Lietuvos dailininkei Ritai Onai Danielienei ( Rita Mimoza Daniela ) už tai, kad ji taip puikiai įgyvendino mano idėją. Kadangi, nemėgstu paveiksluotis, iškentėjau kelias valandas pozuodamas, kad gautųsi šie gražūs paveikslai, kurie yra ir apsilankymų vertinimai. Vertinimo esmė: kuo daugiau nagučių tuo geresnis vertinimas.

Vertinami keturi kriterijai:

1. Interjeras ,

2. Švara,

3. Aptarnavimas,

4. Maistas 

Vertinama 10  balų sistemoje. Balai sumuojami ir tada išvedamas vidurkis. Pagal kurį ir nustatomas gaunamas vertinimas.

Naujus savo vertinimus išsiųsiu ir aplankytoms kavinėms. O jau jų reikalas, ką su jais daryti, rėminti ir pasikabinti salėje, ar slėpti nuo lankytojų...

 

 

 

 

 

 

          Jei balų vidurkis tarp 8-10 balų tai vertinimas - 5 nagučiai.

 

 

 

 

 

        Jei balų vidurkis tarp 6-8 balų tai vertinimas - 4 nagučiai.

 

 

 

 

 

 

      Jei balų vidurkis tarp 4-6 balų tai vertinimas - 3 nagučiai.

 

 

 

 

 

      Jei balų vidurkis tarp 2-4 balų tai vertinimas - 2 nagučiai.

 

 

 

 

 

      Jei balų vidurkis tarp 0-2 balų tai vertinimas - 1 nagutis.

 

 

 

spausdinti