PRASČIAUSIAS LT PATIEKALAS

 

Pastaruoju metu daugumos kavinių, restoranų virėjai taip aptingo, jog jų gaminamas maistas, kuris tiekiamas klientams sukelia ne tik pasipiktinimą, bet kartais net juoką. Yra tokių patiekalų, kurie kelia ne apetitą, o šleikštulį. Sakote, kodėl tai vyksta? Atsakymas paprastas, klientas arba gražina kepsnį, arba nieko nesakęs suvalgo, o apie tai papasakoja tik mažam ratui. Taip sakant tinginys virėjas lieka nenubaustas ir jo šedevras nepastebėtas. Bet dabar turiu nudžiuginti neįvertintus ir nepastebėtus Lietuvos viešojo maitinimo įstaigų virtuvių "profius", pagaliau Jūsų šedevrai bus pastebėti ir deramai įvertinti. Nuo šiol ir taip bus ateitį kiekvienais metais rinksime "Prasčiausią LT patiekalą".

Konkurso salygos paprastos. Nugaletoju taps daugiausiai skaitytojų "PATINKA" ar kitokių emocijų surinkęs kepsnys facebook paskyroje. P.s. galite dalyvauti ir patys virėjai, Jums tereikia prieš atiduodant kepsnį į salę nupaveiksluoti, o nuotrauką atsiųsti man - Riebiam Katinui.

Siųsti kepsnių nuotraukas gali visi be išimties, jei manote, kad kepsnys vertas dalyvauti konkurse. Pagaliau reikia parodyti visiems ką kartais sugeba pagaminti kavinių virtuvės "virtuozai". -

Prie nuotraukos pridėkite: miestą, kavinės/restorano pavadinimą, kepsnio pavadinimą, bei kainą. Visi kepsniai bus skelbiami Riebaus katino svetainėje, bei facebooke katino puslapyje.

Pasirinktas patiekalas yra su nuoroda į balsavimo puslapį. Neleiskite virtuvės šefų perliukams likti neįvertintiems.

2018-12-27 paskelbsime prasčiausią LT patiekalą. 

Šiuo metu renkame prasčiausią LT patiekalą 2018m.

 

 

 

 

 

Susisiekite su mumis!